Zabiegi z użyciem kwasów Pro Alpha od Danne Montague King

Kuracje skóry przy użyciu kwasów to zabieg znany od wieków. Kleopatra kąpała się w kwaśnym mleku, a tradycyjna medycyna chińska zaleca stosowanie wyciągów z odpowiednich roślin do pielęgnacji skóry. Głównym atutem środków Danne Montague King z serii Pro Alpha jest zawartość kwasów pochodzenia naturalnego (glikolowy, mlekowy, salicylowy, żeby wymienić tylko kilka), które dobrane w odpowiednich proporcjach pomagają m.in. złuszczać naskórek i usuwać toksyny. Nadaje to skórze świeży wygląd, oraz pomaga pozbyć się problemów ze zmarszczkami, przebarwieniami, czy poprawić jej jędrność. Kwasy Pro Alpha świetnie radzą sobie także z trądzikiem, zaskórnikami, jak i zrogowaciałym naskórkiem.

Efekty widać już po jednokrotnym zabiegu, ale, aby uzyskać długotrwały efekt, zaleca się zastosowanie kuracji składającej się z większej ilości zabiegów. Nasz wykwalifikowany i doświadczony personel po przeprowadzeniu wywiadu jest w stanie dobrać odpowiedni zabieg (oraz ich serię), oraz proporcje stosowanych kwasów tak, aby skład i siła gotowego preparatu były odpowiednie dla Twoich potrzeb.

Revice A Treatment

Zabieg wykonywany przy użyciu kwasu Pro Alpha 1 i wit. A

  • Wskazania:
   skóra dojrzała z oznakami starzenia, zwiotczała, ze zmarszczkami, wymagająca regeneracji, z uszkodzeniami posłonecznymi, nadbudowana i nadmiernie przesuszona.
  • Efekty:
   – delikatne złuszczenie warstwy rogowej – nawilżenie, odżywienie i regeneracja – rozjaśnienie i nadanie blasku – odbudowa struktury komórkowej – spłycenie zmarszczek, poprawa owalu twarzy, poprawa elastyczności skóry
  • Czas trwania zabiegu:
   90 min.
RP Revision

Zabieg wykonywany z użyciem kwasów Pro Alpha 1, Pro Alpha 2 i wit. A

Wskazania:

Dla każdej kondycji skóry, szczególnie z mocno nadbudowanym naskórkiem. Znakomity przy cerach trądzikowych, przebarwieniach, bliznach, a także w przypadku drobnych i głębokich zmarszczek oraz starzenia się skóry.

Efekty:

– odbudowa i regeneracja skóry – spłycenie blizn, redukcja zmarszczek – poprawa kolorytu skóry i procesu odnowy komórkowej.

Czas trwania zabiegu:

zabieg składa się z dwóch etapów:

Dzień 1. 60 min.

Dzień 5. 90 min.

Liquid Laser

Zabieg wykonywany z zastosowaniem warstwowym kwasu Pro Alpha 1 i Exoderma Peel

Wskazania:

Użycie na wierzchniej warstwie naskórka dla odbudowy, pielęgnacji i uzyskania ogólnej poprawy kondycji skóry. Idealny na zmarszczki pod oczami, wokół ust, przebarwienia i na zewnętrzne strony dłoni.

Efekty:

– odbudowa, ujędrnienie i wzmocnienie skóry – redukcja zmarszczek – poprawa kolorytu skóry – rozświetlenie skóry i zwiększenie poziomu jej nawilżenia

Czas trwania zabiegu:

Zabieg składa się z dwóch etapów:

Dzień 1. 50 min.

Dzień 14. 90 min.

Bihaku - zabieg regulujacy przebarwienia i ujednolicający karnację

Zabieg wykonywany z zastosowaniem kwasów Pro Alpha 1 i Super Bright

Wskazania:

Dla skóry z przebarwieniami o różnej etiologii, w tym dla skóry genetycznie podatnej na przebarwienia, o nieregularnym kolorycie, odbarwieniach i przebarwieniach spowodowanych działaniem słońca. Idealny w przypadku przebarwień hormonalnych, potrądzikowych, czy przebarwionych blizn, przebarwień spowodowanych zażywaniem środków antykoncepcyjnych, niektórych leków czy stosowanie kosmetyków o działaniu fotouczulajacym.

Efekty:

– zapobiega działaniu tyrozynazy, hamuje procesy tyrozynazy – złuszcza martwe komórki naskórka, niwelując przebarwienia – wyrównuje koloryt skóry – nawilża skórę nadając jej jaśniejszy i świetlisty kolor.

Czas trwania zabiegu:

90 min.
Hydradermaza

Zabieg wykonywany z zastosowaniem kwasów Pro Alpha 1 i Prozyme

Wskazania:

Dla skóry mocno zablokowanej, z niezapalnym trądzikiem (w tym z zaskórnikami otwartymi i zamkniętymi), mikrozaskórnikami, grudkami oraz rozszerzonymi porami.

Efekty:

– oczyszczanie i regulacja pracy gruczołów łojowych – znormalizowanie wydzielania sebum – działanie antybakteryjne – usunięcie toksyn – zwężenie i oczyszczenie toksyn – pobudzenie cyrkulacji krwi, dotlenienie i regeneracja

Czas trwania zabiegu:

90 min.
TN Hydrocell Treatment - zabieg nawilżająco-rozjaśniający

Zabieg wykonywany z zastosowaniem kwasu Pro Alpha 1

Wskazania:

Skóra odwodniona, pomarszczona, zniszczona, pozbawiona elastyczności.

Efekty:

-poprawa integralności skóry – wzmacnia włókna kolagenowe – wspomaga oddychanie skóry – pomaga odbudować skórę od wewnątrz

Czas trwania zabiegu:

60 min.