Wizaż

Każda kobieta na co dzień dba o swój wygląd we własnym zakresie. Używamy konkretnych rodzajów makijażu, mamy swoje ulubione firmy i produkty pomagające uzyskać zadowalające nas efekty wizażowe. Czasem jednak każdej z nas przyda się fachowa pomoc. Nasza wizażystka pomoże Ci uzyskać doskonały i odpowiedni do okazji wygląd niezależnie od tego, czy chodzi o ważne spotkanie biznesowe, długo wyczekiwaną imprezę, czy nawet własny ślub.
Jeśli z jakichś względów nie masz czasu na przyjazd do studia – daj znać. Możemy przyjechać do Ciebie i w zaciszu Twojego domu wykonać zabiegi, które pozwolą Ci się dobrze zaprezentować w każdej sytuacji.
Henna
Czasowe zabarwienie włosów brwi, lub rzęs. Utrzymuje się przez około 2-3 tygodnie
Regulacja brwi
Nadanie brwiom właściwego kształtu przy użyciu pęsety
Makijaż dzienny / biznesowy
Elegancki, delikatny, w stonowanych kolorach. Podkreślający atuty twarzy, jednocześnie wyglądając naturalnie
Makijaż wieczorowy
Makijaż mocniejszy, niż wersja dzienna. Intensywny, bardziej rzucający się w oczy, daje większą swobodę w doborze kolorów. Jego ostateczny kształt jest zależny od preferencji (glamour, smokey itp.)
Makijaż ślubny
Dobrany do typu urody, sukni, dodatków, oprawy wesela i charakteru imprezy. Bardzo trwały, bez problemu utrzyma się całą noc.

W cenie zabiegu mieści się makijaż próbny, oraz makijaż właściwy wykonany w domu, lub innym miejscu wybranym przez klientkę.

Galeria wizażu