Black Lashes - nowatorskie przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs Black Lashes

Metoda 1:1 to innowacyjna technika na przedłużanie rzęs od renomowanej firmy Black Lashes. Aplikacja metodą 1:1 pozwala przedłużyć, zagęścić i pogrubić naturalne rzęsy. Metoda ta, polega na precyzyjnym doklejeniu jedwabnej rzęsy z domieszką włókna syntetycznego do rzęsy właściwej. Wykonany tą metodą zabieg gwarantuje utrzymanie rzęs do 8 tygodni. Efekt jest o wiele bardziej naturalny, niż w przypadku doklejania sztucznych rzęs. Do wyboru są rzęsy czarne, lub kolorowe, o różnej długości uzależnionej od preferencji osoby, która będzie je nosić. Dzięki temu można użyć ich jako uzupełnienie do dowolnej stylizacji i olśnić wszystkich powalającym spojrzeniem. Zapewniamy, że nawet mężczyzna dostrzeże różnicę! Polecamy przedłużanie rzęs także jako sposób na zaoszczędzenie czasu na codziennym ich malowaniu. Ich trwałość sprawia, że każdego dnia będziesz mogła wstać o trzy minuty później i już nigdy nie zapomnisz o pomalowaniu drugiego oka.

W celu zoptymalizowania efektów zalecane jest uzupełnianie ubytków. Taki zabieg wykonujemy nie później, niż po 3 tygodniach od zabiegu przedłużania.

Jesteś zainteresowana przedłużaniem rzęs? Umów się na wizytę w naszym salonie w Krakowie już teraz. Zapraszamy do zakładki kontakt.

Jesteś zainteresowana przedłużaniem rzęs?

Skontaktuj się z nami!