Ceremonia zaślubin to wydarzenie szczególne w życiu każdej kobiety. Nic więc dziwnego, że chcemy podczas niej prezentować się oszałamiająco. W uzyskaniu takiego efektu z pewnością pomogą nam różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne, jak chociażby manicure ślubny.

Wyjątkowe paznokcie na wyjątkowy ślub

Idealny manicure na ślubJest to specjalna oferta pielęgnacji paznokci przygotowania z myślą o tym wyjątkowym dniu. Specjalna, bo wymagania w tym przypadku są szczególnie wysokie. Uroda paznokci jest uzależniona od ich długości, kształtu, a także wyglądu wszelkiego rodzaju ozdobnych dodatków, które powinny stanowić udokumentowanie udanego dzieła.

Wybór poszczególnych technik jest naprawdę ogromny. Niezwykle popularnym rozwiązaniem jest tak zwany manicure hybrydowy. Opiera się on na nałożeniu specjalnego lakieru z żelem, który sprawi, że paznokcie będą bardzo wytrzymałe. Jest to bardzo ważne, gdyż, jak wiadomo, podczas zabawy weselnej wydarzyć może się dosłownie wszystko!

Ciekawe i delikatne zdobieniaOdporność paznokci w przypadku techniki hybrydowej gwarantowana jest poprzez użycie specjalnych lamp UV, które dodatkowo wzmacniają całą konstrukcję.

Kolejny na liście sprawdzonych rozwiązań dla pań młodych jest manicure francuski, doceniany przede wszystkim ze względu na niezwykle atrakcyjne i bardzo naturalne efekty. Po dokładnym oczyszczeniu, paznokcie malowane są lakierem przezroczystym, dzięki któremu zyskają one miły dla oka połysk. Na czubkach paznokci nakłada się natomiast cienki pasek lakieru białego.

Przedstawione wyżej połączenie jest popularne ze względu na swoją naturalność i elegancję.

Weselne szaleństwo na Twoich paznokciach!

paznokcie na slub ze wzorkami

Ślub jest jednak wydarzeniem, który powinien zapaść nam w pamięć na całe życie. W związku z tym mnóstwo kobiet decyduje się na odrobinę szaleństwa w postaci licznych, kolorowych wzorów i napisów. Wykonywane są one za pomocą specjalnych lakierów, brokatu, żelu bądź ozdobnych naklejek.

Oczywiście pomysłów na manicure ślubny jest dużo, dużo więcej. Ogranicza nas wyłącznie nasza wyobraźnia. Zobacz jakie mamy dla Ciebie propozycje i sprawdź oferta manicure i pedicure. Znajdziesz tam listę oferowanych zabiegów dla dłoni jak również przykłady wykonanych przez nas realizacji.