Witamu w studio piękna Libelula!

Piękny wygląd to kluczowy cel, jaki przyświeca klientom odwiedzającym gabinet kosmetyczny. Jest to przecież jeden z głównych elementów naszego dobrego samopoczucia i wysokiej samooceny. Dlatego należy pamiętać, że uroda zaczyna się wewnątrz – jako harmonia psychiczna i zdrowie fizyczne.
Mamy świadomość tego, jak trudno kobiecie jest znaleźć warunki sprzyjające relaksowi. Codzienny stres i zabieganie sprawiają, że często nie mamy czasu pomyśleć o sobie i troskę o własne dobro odkładamy na później. Dlatego stworzyłyśmy Libelulę – studio urody, w którym możesz nie tylko oddać się zabiegom leczniczym i upiększającym, ale także znaleźć spokojną przystań po ciężkim dniu i przy aromatycznej herbacie zapomnieć o sprawach pozostawionych za drzwiami gabinetu.
 W naszej ofercie znajdziesz zabiegi z dziedzin kosmetyki i dermokosmetologii, oraz masaże klasyczne i lecznicze. Stawiamy na najwyższą jakość i niezawodność używanych przez nas produktów, których działanie pozostaje zgodne z naturalnym rytmem organizmu. Wszystko to w rękach Uli, Teresy i Martyny – dyplomowanych specjalistek z bogatym doświadczeniem zawodowym. Dbamy także o odpowiednią oprawę: kojąca muzyka i olejki eteryczne o działaniu terapeutycznym uczynią z zabiegu prawdziwą ceremonię, która działając na wszystkie zmysły pozwoli Ci odnaleźć w sobie spokój i nabrać energii potrzebnej do działania.