Odnowa to w naszym studio domena Teresy. Teresa zajmuje się mikrodermabrazją, peelingiem kwaitacyjnym, sonoforezą, oraz mezoterapią bezigłową, ale przede wszystkim wykonuje zabiegi kosmeceutyczne Danne Montague King.
„Bardzo lubię to, co robię. Satysfakcjonująca jest świadomość, że dzięki moim zabiegom wielu kobietom i mężczyznom udało się pozbyć problemów skórnych, dzięki czemu podnieśli swoją samoocenę i zyskali pewność siebie. Poza tym podoba mi się atmosfera i oprawa takich zabiegów – można powiedzieć, że stosowana przy nich audio- i aromaterapia udziela się także i mnie” – mówi Teresa o swojej pracy.
Kosmetyką zajmuje się od wielu lat. Zaczęło się od czytania fachowych książek i publikacji, by w końcu podjąć decyzję o związaniu przyszłości z kosmetologią. Tak oto pasja stała się jej pracą. Dodatkowo zainteresowanie dietetyką, medycyną naturalną i zdrowym stylem życia czynią ją właściwym człowiekiem na właściwym miejscu.
Do tej pory uzyskała certyfikaty ze szkoleń marek Danne Montague King, Bielenda, Norel, Bandi, oraz obsługi urządzeń kosmetycznych potrzebnych do wykonywania zabiegów.