przedłużanie rzęs, przedłużanie paznokci, masaż, makijaż, gabinet kosmetyczny, salon kosmetyczny, studio kosmetyczne, studio piękności, salon kosmetyczny, salon urody, odnowa, zabiegi pielęgnacyjne, analiza kolorystyczna, studio kosmetyczne

Strefa Panny Młodej

 

Wiemy, jak ważnym dniem jest dla Ciebie dzień ślubu. Jedna z członkiń naszej ekipy niedługo wychodzi za mąż, więc jesteśmy na bieżąco z trendami! Dlatego możesz być pewna, że przed tym wielkim wydarzeniem zadbamy o Ciebie jak nikt inny. Oferujemy pełen zakres usług: od konsultacji dotyczącej wyboru sukni ślubnej i dodatków nawet osiem miesięcy wcześniej, przez przygotowanie Twojej skóry twarzy na trzy miesiące przed uroczystością aż po stylizację paznokci kilka dni przed i makijaż w dniu ślubu. W przytulnym wnętrzu naszego salonu poczujesz, że to Ty jesteś najważniejsza a nasz wykwalifikowany personel dołoży wszelkich starań, abyś tego dnia olśniła wszystkich, z przyszłym mężem na czele. Co więcej, zrobimy wszystko, żebyś podczas wizyty w naszym salonie poczuła, że to czas tylko dla Ciebie. Przy filiżance herbaty bądź lampce szampana sprawimy, że Twoja skóra się rozpromieni, dłonie będą zadbane i olśniewające, a makijaż ślubny, w zależności od preferencji, podkreśli naturalną urodę lub zupełnie zmieni Twój wizerunek. Przygotujemy dla Ciebie kilka makijażowych propozycji, zaprosimy na makijaż próbny (polecamy umówić wizytę razem z próbnym upięciem – wtedy efekt będzie najlepszy), który zostanie sfotografowany, żebyś mogła sama się przekonać, jak będziesz wyglądać na pamiątkowych zdjęciach. Nasza specjalistka podpowie również, jaki sposób upięcia włosów wybrać i jaki tren będzie najlepszy do Twojego typu sylwetki. Możesz także skorzystać z analizy kolorystycznej, która ułatwi decyzję: “suknia biała czy śmietankowa?”. A gdyby Twój Narzeczony miał wątpliwości co do fasonu czy koloru garnituru – może liczyć na naszą pomoc!

Jednym słowem, zrobimy wszystko, abyś prezentowała się olśniewająco. Tobie pozostaje tylko wybranie idealnego Pana Młodego.

W tym najważniejszym dla Ciebie dniu nasza wizażystka wykona makijaż ślubny w zaciszu Twojego domu. I zagwarantuje, że utrzyma się on przez całą noc, wytrzymując łzy wzruszenia i uściski gości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze ślubną ofertą studia Libelula. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt!

Dla naszych klientek przygotwaliśmy specjalną serię pakietów ślubnych.

Sprawdź!
Libelula Studio Piękna