Bogaty asortyment produktów do manicure i pedicure

Zabiegi manicure i pedicure

Dłonie są bardzo ważnym elementem naszego dobrego wizerunku. Wypielęgnowane i błyszczące paznokcie, oraz gładka skóra dłoni mogą powiedzieć wiele o ich właścicielu, będąc lepszym zwierciadłem duszy, niż powszechnie uznawane za nie oczy. W studio Libelula nie tylko zadbamy o zdrowie Twoich dłoni, ale także o bardzo efektowny ich wygląd. Dzięki Uli – naszej manicurzystce i wizażystce z bogatą wyobraźnią – możemy stworzyć na Twoich paznokciach kolorowe wzory geometryczne, oryginalne odręczne malunki, napisy, czy odbić szablony ze stempli – słowem wszystko, co mieści się w granicach ludzkiej wyobraźni. Nie trzeba chyba wspominać, że klasyczny, jednokolorowy manicure może zostać wykonany równie szybko i sprawnie? Dzięki nam będziesz mieć paznokcie jak malowane! W naszej ofercie znajdziesz także paletę zabiegów pielęgnacyjnych i odżywczych na dłonie i paznokcie, oraz stopy, których staranna pielęgnacja jest równie ważna, zwłaszcza w okresie letnim, kiedy pojawia się więcej okazji do  wyeksponowania ich w atrakcyjny sposób. Sprawdź też naszą galerię – znajdziesz tam kolekcję zdjęć paznokci wykonanych w naszym studio, oraz wiele innych.

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami!

Oferta zabiegów dla dłoni i stóp:

Medi-Pedi
Zabieg złuszczająco-wygładzający na stopy. Dzięki użyciu maseczki zasadowej efekt jest bezpieczniejszy i bardziej estetyczny, niż przy użyciu do tego celu frezarki. Medi Pedi działa w zakresie: – ­pozbycia się odcisków i stwardniałej skóry, oraz modzeli -­ szybkiego zmiękczenia popękanych pięt, pozostawiając skórę miękką i gładką – ­usuwania problemu szorstkiej i suchej skóry – ­usuwania infekcji bakteryjnych i grzybiczych.
Manicure / pedicure klasyczny
 Opracowanie płytki paznokcia frezarką i malowanie lakierem (bez zdobień)
Manicure / pedicure hybrydowy
Trwały manicure / pedicure wykonany za pomocą lakieru światłoutwardzalnego. Utrzymuje się około dwóch tygodni.
Manicure / pedicure japoński
Zabieg pielęgnacyjny polegający na wcieraniu w płytkę paznokci pasty z witaminami i minerałami, oraz naniesieniu na nie warstwy pudru. Znakomicie sprawdza się w przypadku paznokci rozdwojonych i łamliwych.
Wzmacnianie płytki paznokci dłoni / stóp żelem
Nakładanie na płytkę paznokcia żelu światłoutwardzalnego
Przedłużanie paznokci metodą żelową na formie
Bardziej trwałe, niż tipsy. Wyglądają bardziej naturalnie i mogą być od nich dłuższe.
French manicure
Zaznaczenie białej końcówki płytki paznokcia od strony wewnętrznej.
Zabieg parafinowy na dłonie / stopy
Kuracja nawilżająco-odżywcza na skórę dłoni lub stóp. Wygładza i zmiękcza naskórek, oraz odżywia paznokcie, Charakteryzuje się wysoką skutecznością dzięki zjawisku okluzji (pory rozszerzają się pod wpływem ciepła, przez co składniki odżywcze wnikają głębiej w skórę)
IBX System - zabieg wzmacniający paznokcie
IBX System dzięki unikalnej, opatentowanej formule wnika do wnętrza paznokcia regenerując go i pielęgnując, dzięki czemu paznokcie stają się mocne i odporne na urazy, a płytka nabiera połysku. Można go traktować jako alternatywę dla manicuru japońskiego.

Dzięki wartościom wzmacniającym i ochronnym zabieg z IBX System (polegający jedynie na nałożeniu go na paznokcie) staje się znakomitym wstępem do każdego działania mani i pedi. Polecamy go zwłaszcza przed manicurem hybrydowym, oraz przedłużaniem żelowym – odżywione paznokcie z łatwością oprą się negatywnym skutkom powyższych zabiegów.

http://www.ibx.com.pl

Zapraszamy na nasze usługi manicure i pedicure do naszego salonu w Krakowie. Więcej informacji w zakładce kontakt.